Zámečnická výrobahomemailsitemap
Právě se nacházíte: Hlavní stránka / Zakázková výroba /
SEADD, s.r.o.
Zerzavice 1056
686 01 Staré Město
+420 572 553 112
seadd@seadd.cz
cs

Zakázková výroba

Zakázkovou výrobou se naše společnost zabývá již od dob svého vzniku a za tuto dobu máme za sebou již mnoho realizovaných zakázek a spoustu získaných zkušeností.

Spolupracujeme se stavebními a nábytkářskými firmami nejen v našem regionu, architekty i designérskými firmami. Při realizaci zakázek se snažíme maximálně vyhovět všem přáním zákazníků. Na jednotlivé zakázky je zpracován cenový návrh, který je závazný pro výrobu a montáž. Případné změny a doplnění zakázky je vždy oceněno předem a odsouhlaseno zákazníkem.

Mezi nejčastěji používané materiály na exteriérové a interiérové prvky patří nerez, ocel, mosaz. Velmi působivá je kombinace s jinými materiály jako jsou dřevo, sklo a jiné. Při výrobě klademe mimo jiné také velký důraz na přesnost výrobků, kvalitu svárů a na konečnou povrchovou úpravu (broušení, leštění, kartáčování, zinkování, práškové barvy…).

Naše výrobky tvoří vybavení interiérů, zábradlí (vnitřní, venkovní), zastřešení dveří. Nedílnou součástí naší výroby jsou speciální zakázky, jejichž realizace je technicky velmi náročná.

Rozvoz výrobků provádíme po dohodě se zákazníkem vlastní autodopravou.

admin : : webdesign by MYLEE Design (c) 2013