Zámečnická výrobahomemailsitemap
Právě se nacházíte: Hlavní stránka / Zakázková výroba / Zábradlí vnitřní /
SEADD, s.r.o.
Zerzavice 1056
686 01 Staré Město
+420 572 553 112
seadd@seadd.cz
cs

Zábradlí vnitřní

Vnitřní zábradlí většinou zhotovujeme na základě výkresové dokumentace zákazníka. Před započetím samotné výroby je potřeba provést zaměření celé konstrukce na místě samém a to hlavně pro bezproblémovou montáž. Rádi se zákazníkem prodiskutujeme problémové oblasti výroby a montáže, doporučíme vhodný materiál.

Výroba zábradlí je náročná na přesnost provedení, pokud by došlo k nějakým odchylkám při výrobě, tak zákonitě nastanou problémy při montáži. To je jeden z důvodů, proč by jste se měli obrátit na zkušené odborníky.

Nejpoužívanější materiály na vnitřní zábradlí jsou nerez a ocel. Rozdíl mezi těmito materiály je ve vzhledu, údržbě a ceně. Nerezové zábradlí je vzhledově estetičtější, bezúdržbové, ale cenově náročnější. Naproti tomu ocelové zábradlí je levnější, ale potřebuje občasnou údržbu.

Zábradlí vnitřní nerezové

Největší výhodou tohoto zábradlí je jeho vysoká životnost, bezúdržbovost a estetičnost. Klademe maximální důraz na přesnost provedení, kvalitu svárů a na konečnou povrchovou úpravu (broušení, leštění, kartáčování). Madla zábradlí mohou být buď dřevěná nebo nerezová. Jako výplň se dají použít různé typy mříží, nebo také nerezová lanka spletená do sítí. Kotvení zábradlí se většinou provádí pomocí chemických nebo mechanických kotev.

Zábradlí vnitřní nerez + sklo

Nerezové zábradlí se s oblibou kombinuje se skleněnými výplněmi (dvouvrstvá lepená skla nebo kalená skla). Tato kombinace je velmi působivá a vytváří vysoký estetický dojem.

Zábradlí vnitřní ocelové

Jedná se o klasické vnitřní zábradlí, jež získalo svou popularitu v historii a i v dnešní době se těší velké oblibě. V současné době již nejsme limitováni nabídkou různých profilů na našem trhu a je pouze na zákazníkovi, jaký tvar profilu zvolí. Výhodou tohoto zábradlí je nižší pořizovací cena, nutná je ale občasná údržba a také životnost je nižší než u zábradlí nerezového. Madla zábradlí bývají většinou dřevěná. Kotvení zábradlí se většinou provádí pomocí chemických nebo mechanických kotev.

Nerez a sklo

admin : : webdesign by MYLEE Design (c) 2013