Zámečnická výrobahomemailsitemap
Právě se nacházíte: Hlavní stránka / Městský mobiliář /
SEADD, s.r.o.
Zerzavice 1056
686 01 Staré Město
+420 572 553 112
seadd@seadd.cz
cs

Městský mobiliář

Nedílnou součástí každého města a obce se stal městský mobiliář, který výraznou měrou přispívá k celkovému architektonickému vzhledu a navozuje pocit příjemné atmosféry a uklidňujícího prostředí. Jednotlivé prvky městského mobiliáře musejí splňovat určité estetické předpoklady, je kladen důraz na vysokou životnost a odolnost proti vandalismu a v neposlední řadě musejí splňovat bezpečnostní prvky.

Výrobou městského mobiliáře se zabýváme již od roku 1993, kdy jsme se podíleli jako subdodavatelé na velkých státních zakázkách v Rakousku (lavičkový systém pro Rakouské spolkové dráhy - ÖBB, městský mobiliář pro město Vídeň atd.). Od té doby jsme vybavili mnoho parků, pěších zón, odpočinkových míst, náměstí, vlakových a autobusových nádraží a zastávek nejen v ČR.

Určité prvky městského mobiliáře vyrábíme standardně již delší dobu, ale konečné řešení je vždy na zákazníkovi a jeho požadavcích. Pokud je to technicky možné, jsme schopni vyrobit téměř cokoliv. Pokud se jedná o větší zakázku, pak většinou návrh městského mobiliáře vychází od architekta. Standardně vyrábíme, dodáváme a montujeme lavičky, odpadkové koše, stojany na kola, květináče, mříže kolem stromů, plakátovací plochy, zastávky MHD.

Rozvoz výrobků provádíme po dohodě se zákazníkem vlastní autodopravou.

admin : : webdesign by MYLEE Design (c) 2013