Zámečnická výrobahomemailsitemap
Právě se nacházíte: Hlavní stránka / Městský mobiliář / Odpadkové koše /
SEADD, s.r.o.
Zerzavice 1056
686 01 Staré Město
+420 572 553 112
seadd@seadd.cz
cs

Odpadkové koše

Neodmyslitelnou součástí městského mobiliáře jsou odpadkové koše. Plní funkci sběrných nádob na odpadky, při jejich nedostatku může docházet k hromadění odpadků na ulici. Tomuto můžeme předejít zvolením vhodného počtu odpadkových košů a jejich rozmístěním v terénu. V konečném důsledku tato investice sníží náklady na úklid veřejného prostranství.

Vyrábíme jakékoliv odpadkové koše dle požadavků zákazníka. Nejpoužívanější materiály jsou ocel, nerez, dřevo nebo jejich kombinace. Povrchová úprava je volena s ohledem na maximální životnost. Tvar odpadkových košů a barevné provedení by mělo být v souladu s ostatními prvky městského mobiliáře. Jednotlivé odpadkové koše mohou být volně postaveny na zemi nebo pevně ukotveny.

Kromě dřevěných a kovových odpadkových košů vyrábíme také ohrady na kontejnery, které působí estetičtěji, než volně ložené kontejnery.

Dřevěné odpadkové koše

Základem koše je rám s víkem z oceli s povrchovou úpravou žárovým zinkováním. Uvnitř rámu jsou plechové pásky s háčky k zavěšení plastových pytlů. Další možností je vyjímatelná vložka z pozinkovaného plechu. Dřevo modřín nebo borovice, povrch napuštěný vodou ředitelným lazurovacím lakem (standardně v barvě pinie, na přání možnost jiného odstínu). Tento typ odpadkových košů je vhodný např. do parků, botanických a zoologických zahrad atd.

Kovové odpadkové koše

Standardně vyrábíme „koše plechové s popelníkem“. Nosná konzola je ukotvena v zemi (zabetonována nebo pomocí mechanických, chemických kotev), vlastní těleso koše je lehce snímatelné, taktéž popelník je snímatelný (pro usnadnění vyprazdňování košů). Povrchová úprava prášková barva v různých odstínech. Tento typ košů je vhodný do městských center, na náměstí, na pěší zóny atd. Různé druhy kovových odpadkových košů pravidelně dodáváme městským a obecním úřadům.

Na přání zákazníka jsme připraveni zhotovit v podstatě jakékoliv kovové odpadkové koše v jakémkoliv množství.

Ohrady na kontejnery

Používaný materiál je dřevo a ocel, jejichž vhodnou kombinací se dosahuje vysoké tuhosti celé konstrukce. Větší ohrady jsou vhodné na velkoobjemové kontejnery (sídliště, panelové domy, bytové domy, firmy atd.), mají celokovový robustní rám, jsou vybaveny kovovým dorazem žárově zinkovaným. Možnost ukotvení do pevného povrchu pomocí mechanických nebo chemických kotev. Konečná povrchová úprava se odvíjí od požadavků zákazníka, standardní barva konstrukce černá, dřevo v barvě zelené (vodou ředitelná napouštěcí barva).

Menší ohrady se používají na domovní kontejnery, v konstrukci je z větší části použito dřevo. Dodávají se buď jednotlivé boxy anebo vícenásobné skládané sestavy. Standardní barva hnědá (vodou ředitelná napouštěcí barva).

Samozřejmostí u obou typů kontejnerů jsou stavěcí šrouby a uzavíratelná dvířka.

Koše
Dřevěné, kovové, ohrady na kontejnery

admin : : webdesign by MYLEE Design (c) 2013