Zámečnická výrobahomemailsitemap
Právě se nacházíte: Hlavní stránka / Zakázková výroba / Zábradlí venkovní /
SEADD, s.r.o.
Zerzavice 1056
686 01 Staré Město
+420 572 553 112
seadd@seadd.cz
cs

Zábradlí venkovní

Venkovní zábradlí většinou zhotovujeme na základě výkresové dokumentace zákazníka. Před započetím samotné výroby je potřeba provést zaměření celé konstrukce na místě samém a to hlavně pro bezproblémovou montáž. Rádi se zákazníkem prodiskutujeme problémové oblasti výroby a montáže, doporučíme vhodný materiál.

Výroba zábradlí je náročná na přesnost provedení, pokud by došlo k nějakým odchylkám při výrobě, tak zákonitě nastanou problémy při montáži. To je jeden z důvodů, proč by jste se měli obrátit na zkušené odborníky.

Nejpoužívanější materiály na venkovní zábradlí jsou nerez a ocel. Rozdíl mezi těmito materiály je ve vzhledu, údržbě a ceně. Nerezové zábradlí je vzhledově estetičtější, bezúdržbové, ale cenově náročnější. Naproti tomu ocelové zábradlí je levnější, ale potřebuje občasnou údržbu.

Zábradlí venkovní nerezové

Největší výhodou tohoto zábradlí je jeho vysoká životnost, bezúdržbovost a estetičnost. Klademe maximální důraz na přesnost provedení, kvalitu svárů a na konečnou povrchovou úpravu (broušení, leštění, kartáčování). Nerezové zábradlí se s oblibou kombinuje se skleněnými výplněmi (dvouvrstvá lepená skla nebo kalená skla). Kotvení zábradlí se většinou provádí pomocí chemických nebo mechanických kotev.

 

Zábradlí venkovní ocelové

Jedná se o klasické venkovní zábradlí, jež získalo svou popularitu v historii a i v dnešní době se těší velké oblibě. Výhodou tohoto zábradlí je nižší pořizovací cena, nutná je ale občasná údržba a také životnost je nižší než u zábradlí nerezového. Kotvení zábradlí se většinou provádí pomocí chemických nebo mechanických kotev.

nova

admin : : webdesign by MYLEE Design (c) 2013