Zámečnická výrobahomemailsitemap
Právě se nacházíte: Hlavní stránka / Městský mobiliář / Květináče /
SEADD, s.r.o.
Zerzavice 1056
686 01 Staré Město
+420 572 553 112
seadd@seadd.cz
cs

Květináče

Veřejná zeleň umístěná v květináčích působí vysokým estetickým dojmem. Jednoduše a účelně lze osazenými květináči vymezit prostor např. okolo venkovních zahrádek restaurací, zamezit vjezdu vozidel do pěších zón nebo je jen rozmístit na požadovaná místa.

Květináče vyrábíme a dodáváme ve třech provedeních a to: betonové, dřevěné a kovové.

Květináče betonové

Jedná se o robustní a těžké květináče, které jsou vhodné k osázení dřevinami. Účelné je jejich použití v pěších zónách, aby se zamezilo vjezdu vozidel. Tyto květináče se nemusejí nijak kotvit, jejich váha zamezuje jakoukoliv ruční manipulaci.

Povrch květináče je broušený, použitý materiál imituje přírodní kámen (Teracco). Uvnitř květináče je vyjímatelná vložka z pozinkovaného plechu a otvor na odtok přebytečné vody. Manipulace s květináčem pomocí závěsných ok uvnitř květináče.

Květináče dřevěné

Jedná se o rozměrné květináče, které jsou vhodné k osázení dřevinami. Účelné je jejich použití v pěších zónách, aby se zamezilo vjezdu vozidel. Tyto květináče se nemusejí nijak kotvit, jejich váha při naplnění zeminou zamezuje jakoukoliv ruční manipulaci.

Použitý materiál je silnostěnná překližka (Multiplex), standardní barva povrchu zelená, nerezové podnože. Uvnitř květináče je vyjímatelná vložka z pozinkovaného plechu a otvor na odtok přebytečné vody. Pohyb s květináčem po naplnění zeminou je možný pomocí manipulační techniky.

Květináče kovové

Jedná se o menší květináče, které jsou vhodné k osázení okrasnými rostlinami nebo menšími dřevinami. Účelné je jejich použití ve venkovních zahrádkách restaurací, nebo např. v pěších zónách. Některé typy květináčů mají vyjímatelnou vložku z pozinkovaného plechu s otvory na odtok přebytečné vody, do jiných květináčů se sází rostliny přímo (bez vložky) nebo se vkládají např. dřeviny v plastovém obalu. Povrch květináčů může být žárově zinkovaný nebo prášková barva v různých odstínech (standardně zelená).

Květináče

admin : : webdesign by MYLEE Design (c) 2013