Zámečnická výrobahomemailsitemap
Právě se nacházíte: Hlavní stránka / Parkové lavice /
SEADD, s.r.o.
Zerzavice 1056
686 01 Staré Město
+420 572 553 112
seadd@seadd.cz
cs

Parkové lavice

Nedílnou součástí městských parků, odpočinkových zón a promenád jsou lavičky. Jejich tvar musí být navržen tak, aby plně respektoval ergonomické požadavky. Z hlediska estetického musí parkové lavičky zapadat do prostředí v němž se nachází. Vyrábíme a dodáváme několik typů parkových lavic, po dohodě se zákazníkem jsme schopni vyrobit a dodat parkové lavice dle jeho představ a návrhů.

Na všechny typy lavic se používá dřevo sušené smrkové, povrch napuštěný impregnací, tenkovrstvá lazura 1x, silnovrstvá lazura 2x, standardně v barvě pinie (na přání možnost jiného odstínu).

 

Lavička „Staré Město“

 

Tato parková lavička má litinové bočnice, povrch opatřený lakem nebo práškovou barvou, standardní odstín RAL 6009 (tmavě zelená), na přání možný i jiný odstín. V opěrných patkách jsou vyvrtány otvory pro ukotvení lavičky do země.

 

Stolík k lavičce „Staré Město“

 

 Stolík je ve stejném provedení jako lavička. Ve spojení se dvěma lavičkami tvoří pěkný a užitečný komplet pro oddechový čas rodin s dětmi, pro posezení v kruhu rodiny nebo přátel.

 

Lavička „Kovaná“

 

Bočnice jsou vyrobeny z ploché oceli, spojené nýtováním. Povrch opatřený lakem nebo práškovou barvou, standardní odstín RAL 6009 (tmavě zelená), na přání možný i jiný odstín. V opěrných patkách jsou vyvrtány otvory pro ukotvení lavičky do země.

 

Lavička „Park“

 

Litinové bočnice, povrch opatřený lakem nebo práškovou barvou, standardní odstín RAL 6009 (tmavě zelená), na přání možný i jiný odstín. V opěrných patkách jsou otvory pro ukotvení lavičky do země. Jedná se o pohlednou, jednoduchou a levnou lavičku vhodnou zejména na veřejná prostranství ale i zahradu.

 

Dále dle požadavků zákazníků vyrábíme a dodáváme různé typy parkových lavic.

Jsme schopni vyrobit od základních a jednoduchých lavic až po konstrukčně složité celky.

Parkové lavice

admin : : webdesign by MYLEE Design (c) 2013